Веб Студия

WebCreativo - веб-студія спеціалізується на створенні веб-сайтів, наданні комплексних послуг з розробки, розміщення і підтримки проектів різної складності в Інтернеті, технічної і програмної підтримки комп'ютерів, створення логотипів і рекламних флаєрів, здійснює реєстрацію доменів, технічну підтримку клієнтів, укладає договори на супровід Веб- сайтів.

Detdom.info – інформаційний ресурс, який містить детальну інформацію про життя та потреби дітей-сиріт, дітей з обмеженими можливостями України. Таким чином, www.detdom.info – це той місточок, який допомагає зустрітися тим хто хоче допомогти і тим, кому ця допомога так необхідна. Вибравши одну з областей, ви зможете отримати детальну інформацію про дитячі заклади цього регіону. Слід зазначити, ми не проводимо будь-яку комерційну або іншу діяльність, що пов'язана з отриманням коштів. Веб-портал є виключно інформаційним ресурсом. www.detdom.info створений групою людей, яким не байдуже майбутнє обділених батківським теплом українських дітей. Окрім підтримки сайту, учасники проекту приймають участь у різноманітних благодійних акціях, власноруч відвідують дитячі будинки, спілкуються з дітьми, підтримують з ними дружні стосунки.

webukr.net

www.webukr.net - це сервіс для безкоштовного створення сайтів. Наш сервіс стане у нагоді тим, кому потрібно створити нескладний (функціонально) сайт візитівку, власний блог чи сайт для хоббі. З нашою системою адміністрування впорається навіть дитина. Також ви будете приємно вражені великою кількістю шаблонів, що зробить ваш сайт унікальним.