◄◄Улюблене місто - Львів!►► - група про м. Львів у соціальній мережі «ВКонтакті».

Львів – це чарівне місто на заході України. Це місто-музей під відкритим небом, де збуваються найзаповітніші бажання; місто, у якому кожна вуличка є живою легендою, що прикрашає сучасність. Кожен, хто хоч раз побував у Львові, знову приїжджає сюди. Напевно, якась магічна сила, неповторні враження приваблюють сюди людей. Ми сподіваємося, що Наша група допоможе Вам дізнатися про Львів все найнеобхідніше і цікавіше.

Ласкаво просимо в Львів!

Живи по – українськи ~:-) Шукаєте нові веселі анекдоти? Потрібні статуси для соціальних мереж? У Вашого друга день народження і Вам потрібне привітання? Заходьте до нас! До Вашої уваги у нас на сайті:

Найкращі та найвеселіші анекдоти;

Життєві статуси для соціальних мереж;

Оригінальні та цікаві смс і вітання на всі випадки життя.

Оновлення кожного дня! Ласкаво просимо :)

Клуб Веселих Українців (КВУ) - в цій групі зібрані лише найкращі анекдоти зі всього інтернету і всі вони українською мовою.

Якщо хочеш зарядитись хорошим настроєм на цілий день - відвідай нашу групу.

Зайди, усміхнись і все буде зашибісь :)

Типичный Харьков - Если ты считаешь себя харьковчанином не только по месту рождения, но и по состоянию души; если твоя любовь к Харькову столь же обширна, как площадь Свободы; если только у тебя есть полный комплект созонных фото возле дельфинчика, фонтана и линии меридиана; если ты тоже любишь висеть на ХАТОБе, когда есть время погулять; если только ты купаешься в Каскаде в жаркий летний зной; если только ты знаешь, что быстрее добираться через Советскую и Универ, чем через Спортивную; если ты едешь на выходных гулять по Барабану; если ты назначаешь встречу в незнакомцами под градусником - то ты истинный харьковчанин. И эта группа создана именно для тебя.

♥♥♥КОХАННЯ♥♥♥ - Тобі знайоме це почуття: коли перехоплює подих, уповільнюється дихання, "мурашки біжуть" по шкірі, прискорюється серцебиття? Тоді тобі саме сюди =) Долучайся та запрошуй друзів!!! У нас ти завжди знайдеш лише найкращі україномовні статуси, цитати й історії про КОХАННЯ!